| όνομα προϊόντων | κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Διαστάσεις (L*W*H) (χιλ.) | 1200*760/800*800mm |
| Συμπιεστής | Wanbao/Embraco/Secop |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Τάση (β) | 220V/50-60HZ (προαιρετικός), 110V/60Hz |
| μέγεθος προϊόντων | 1500*650*1200MM |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 860W ψυγείο επίδειξης αρτοποιείων |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) /Donper |
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 860W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Ονομασία του προϊόντος | undercounter ψυγείο |
|---|---|
| θερμοκρασία | +2 ~ +8 °C για ψυγείο υπό πάγκο |
| Όγκος | 250 λίτρα |
| Δύναμη | 400W |
| Τύπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |