| Όνομα προϊόντων | ενιαίος όρθιος ψυκτήρας πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Δύναμη | 300W |
| Όγκος | 500L |
| Διάσταση | 600*800*2000mm |
| Όνομα προϊόντων | όρθιος ψυκτήρας 2 πορτών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*800*2000mm |
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Δύναμη | 450W |
| Όγκος | 1000L |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο κουζινών 3 πορτών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*760/800*2000mm |
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 650W |
| Όγκος | 1600L |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτήρας επίδειξης κέικ παγωτού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*1130*1350mm |
| Θερμοκρασία | -18~ -22℃ |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Tecumseh |
| Ονομασία του προϊόντος | Ψυκτήρας φυσήματος |
|---|---|
| Μέγεθος Προϊόντος | 840*850*1660 χιλ. |
| θερμοκρασία | -40°C |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Όγκος | 1000 λίτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος Προϊόντος | 600*800*1980 χιλιοστά |
| θερμοκρασία | -16~ -22°C |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Όγκος | 500L |
| Product name | upright fridge |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1200*800*1980 χιλιοστά |
| Temperature | 2~ 8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Volume | 1000L |
| Ονομασία προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1200*800*1980 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | -12 έως -18°C |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Όγκος | 1000 λίτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Ψυκτήρας φυσήματος |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 810*1050*2250mm |
| Θερμοκρασία | -40°C |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Όγκος | 1000 λίτρα |
| Ονομασία προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1900*950*2050mm |
| Θερμοκρασία | -1 έως 8°C |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Όγκος | 1000 λίτρα |