| Όνομα προϊόντων | Αυτόματος διανομέας χυμού |
|---|---|
| μέγεθος μηχανών | 490mm*460mm*700mm |
| Ικανότητα | 10L*3 |
| Δύναμη | 320W |
| Βάρος | 35 κιλά |
| Όνομα προϊόντων | Ενιαία γέφυρα 2/3 φούρνος ψησίματος δίσκων |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών (χιλ.) | 945*605*485 |
| Μέγεθος αιθουσών (χιλ.) | 640*455*180 |
| Θερμοκρασία | 20-300℃ |
| Ικανότητα | 2 PC που ψήνουν τα τηγάνια, 3 PC που ψήνουν τα τηγάνια |
| όνομα προϊόντων | διανομέας χυμού |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών | 400*460*750mm |
| Ικανότητα | 25L |
| Δύναμη | 280W |
| Βάρος | 22KGS |
| όνομα προϊόντων | Εμπορική μηχανή διανομέων χυμού |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών | 400*460*750mm |
| Ικανότητα | 12L/24L/36L/48L |
| Δύναμη | 180~380W |
| Βάρος | 26kgs-41kgs |
| Όνομα προϊόντων | Εμπορικός κρύος διανομέας ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών | 510*470*750mm |
| Ικανότητα | 18L*1/18L*2/18L*3 |
| Δύναμη | 180~380W |
| Βάρος | 29kgs-47kgs |
| όνομα προϊόντων | κατεψυγμένη μηχανή διανομέων χυμού |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών | 450*490*700mm |
| Ικανότητα | 9L*3 |
| Δύναμη | 280W |
| Βάρος | 34KGS |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματος διανομέας χυμού |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών | 490*460*700mm |
| Ικανότητα | 10L*3 |
| δύναμη | 320w |
| Βάρος | 35kgs |
| όνομα προϊόντων | Εμπορικός διανομέας χυμού με τη βρύση |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών | 580*460*700mm |
| Ικανότητα | 10L*4 |
| Δύναμη | 380W εμπορικός διανομέας χυμού |
| Βάρος | 42Kgs |
| όνομα προϊόντων | εμπορική slush μηχανή |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών | 665*555*890mmmm |
| Ικανότητα | 12L*3 |
| Δύναμη | 800W slush μηχανή |
| Βάρος | 80KGS |
| Όνομα προϊόντων | μουλιασμένη μηχανή παραγωγής 2tank 30L |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών | 520*670*860mmmmmm |
| Ικανότητα | 15L*2 |
| Δύναμη | 600W δύο slush δεξαμενών μηχανή |
| Βάρος | 60KGS |