| Όνομα προϊόντων | πόρτα γυαλιού τρία κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 450 ~ 550L |
| Δύναμη | 250 ~ 300W |
| Τύπος πορτών | 3 PC της πόρτας γυαλιού |
| Ονομασία προϊόντος | Κάτω από το ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Όγκος | 300 λίτρα |
| Δύναμη | 380W |
| Τύπος ψύξης | άμεση ψύξη / ψύξη ανεμιστήρα |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα 2 κάτω από τον αντίθετο ψυκτήρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Όγκος | 250 ~ 450L |
| Δύναμη | 250 ~ 350W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα 3 κάτω από τον αντίθετο ψυκτήρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Όγκος | 450 ~ 550L |
| Δύναμη | 350 ~ 400W |
| Διάσταση | 1800*800*800mm 2100*800*800mm |
| Όνομα προϊόντων | ενιαία πόρτα κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 200L |
| Δύναμη | 200W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όνομα προϊόντων | Ψυγείο φραγμών σαλάτας |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 300L |
| Δύναμη | 350W |
| Δροσίζοντας τύπος | ανεμιστήρας/άμεσος που δροσίζει |
| Όνομα προϊόντων | διπλή πόρτα γυαλιού κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 200 ~ 450L |
| Δύναμη | 200 ~ 300W |
| Τύπος πορτών | 2 PC της πόρτας γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα 2 κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 200 ~ 450L |
| Δύναμη | 200 ~ 300W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Ονομασία του προϊόντος | undercounter ψυγείο |
|---|---|
| θερμοκρασία | +2 ~ +8 °C για ψυγείο υπό πάγκο |
| Όγκος | 250 λίτρα |
| Δύναμη | 400W |
| Τύπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα 3 κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 450 ~ 550L |
| Δύναμη | 300 ~ 350W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |