| όνομα προϊόντων | Εμπορικός διανομέας χυμού με τη βρύση |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών | 580*460*700mm |
| Ικανότητα | 10L*4 |
| Δύναμη | 380W εμπορικός διανομέας χυμού |
| Βάρος | 42Kgs |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματος διανομέας χυμού |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών | 490*460*700mm |
| Ικανότητα | 10L*3 |
| δύναμη | 320w |
| Βάρος | 35kgs |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματος διανομέας χυμού |
|---|---|
| μέγεθος μηχανών | 490mm*460mm*700mm |
| Ικανότητα | 10L*3 |
| Δύναμη | 320W |
| Βάρος | 35 κιλά |
| Όνομα προϊόντων | Εμπορικός κρύος διανομέας ποτών |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών | 510*470*750mm |
| Ικανότητα | 18L*1/18L*2/18L*3 |
| Δύναμη | 180~380W |
| Βάρος | 29kgs-47kgs |