| Όνομα προϊόντων | όρθιο ψυγείο 2 πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 210W |
| Όγκος | 500L |
| Δροσίζοντας τρόπος | Αερόψυξη |
| Όνομα προϊόντων | ενιαία όρθια πόρτα γυαλιού ψυγείων |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 260W |
| Όγκος | 500L |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | ενιαίο όρθιο ψυγείο πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 250W |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | αποθήκευση και φρέσκα τρόφιμα στην κουζίνα |
| Όνομα προϊόντων | όρθιος ψυκτήρας 2 πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Δύναμη | 300W |
| Δροσίζοντας τρόπος | Αερόψυξη |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ ή -18~ -22℃ |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης | ανεμιστήρας τη στατική ψύξη |
| Συμπιεστής | Secop/Embraco |
| Ψυκτική ουσία | r404a/r134a/r290a |
| εφαρμογή | τρόφιμα αποθήκευσης και επίδειξης |
| Όνομα προϊόντων | ενιαίος όρθιος ψυκτήρας πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Δύναμη | 300W |
| Όγκος | 500L |
| Διάσταση | 600*800*2000mm |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα 3 κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 200 ~ 300W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Υλικό | 201 / 304 ανοξείδωτο |
| Όνομα προϊόντων | ενιαία όρθια πόρτα γυαλιού ψυγείων |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 260W |
| Όγκος | 500L |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |