| Όνομα προϊόντων | ψυκτήρας προθηκών παγωτού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*1130*1350mm |
| Θερμοκρασία | -18~ ψυκτήρας προθηκών παγωτού -22℃ |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Tecumseh |
| Όνομα προϊόντων | ψυκτήρας προθηκών παγωτού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1310*680*790mm |
| Θερμοκρασία | -18~ -22℃ |
| Τρόπος ψύξης | δροσίζοντας ψυκτήρας επίδειξης παγωτού ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Embraco |
| Όνομα προϊόντων | ψυκτήρας επίδειξης παγωτού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*960*1300mm |
| Θερμοκρασία | -16~ -22℃ |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Tecumseh |
| Όνομα προϊόντων | όρθιος ψυκτήρας επίδειξης παγωτού |
|---|---|
| μέγεθος προϊόντων | 1800*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | -18~ -22℃ |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Tecumseh το /Embraco/Secop |
| Όνομα προϊόντων | Μετρητής επίδειξης παγωτού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*1130*1350mm |
| Θερμοκρασία | -18~ -22℃ |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Tecumseh |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτήρας προθηκών παγωτού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*1130*1350mm |
| Θερμοκρασία | -18~ ψυκτήρας προθηκών παγωτού -22℃ |
| Τρόπος ψύξης | δροσίζοντας ψυκτήρας προθηκών παγωτού ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Tecumseh |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτήρας επίδειξης σεσουλών παγωτού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*1130*1350mm |
| Θερμοκρασία | -18~ ψυκτήρας επίδειξης παγωτού -22℃ |
| Τρόπος ψύξης | δροσίζοντας ψυκτήρας επίδειξης παγωτού ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Tecumseh |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτήρες επίδειξης προθηκών παγωτού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*1130*1350mm |
| Θερμοκρασία | -16~ -22℃ |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Tecumseh |