| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Copeland |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 380V/50Hz |
| πόρτα | 4pcs για ένα δευτερεύον, συνολικό 8pcs |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Copeland |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 380V/50Hz |
| Πόρτα | 4pcs |
| Όνομα προϊόντων | δοχείο ψύξης επίδειξης πορτών γυαλιού 5 |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 3100*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | 2~ 10℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 2500L |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Copeland |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 380V/50Hz |
| Πόρτα | βερνικωμένο διπλάσιο γυαλί με το πλαίσιο πορτών αργιλίου |
| Όνομα προϊόντων | διπλό ψυγείο πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 360W |
| Όγκος | 1000L |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |