| Όνομα προϊόντων | Εμπορικό ψυγείο για τα φρούτα και το ποτό |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 1059L εξοπλισμός ψύξης υπεραγορών |
| Comprssor | Copeland |
| Μέγεθος προϊόντων | 2000*1000*2100mm |
| Όνομα προϊόντων | Κάθετος έμπορος Multideck |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | Προσαρμοσμένος |
| Comprssor | Copeland |
| Μέγεθος προϊόντων | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Εξοπλισμοί ψύξης υπεραγορών ανοικτό Refrigrator |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 2250L |
| Comprssor | Copeland |
| Μέγεθος προϊόντων | 5000*980*2100mm |
| Όνομα προϊόντων | Εμπορικό ψυγείο για τα φρούτα και το ποτό |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 1059L εξοπλισμός ψύξης υπεραγορών |
| Comprssor | Copeland |
| Μέγεθος προϊόντων | 2000*1000*2100mm |
| Όνομα προϊόντων | Εμπορικό ψυγείο για τα φρούτα και το ποτό |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 1059L εξοπλισμός ψύξης υπεραγορών |
| Comprssor | Copeland |
| Μέγεθος προϊόντων | 2000*1000*2100mm |