| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
| Δυναμικό | 220V/50Hz/1P ή 380V/3n/50Hz |
| Διαστάσεις (L × W × H) | Κινητήρας: 1230 × 670 × 670mm Πάγος: 1230 × 930 × 1240mm |
| Κατανάλωση ενέργειας | 2800W |
| Παραγωγική ικανότητα | 681kg/ημέρα |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης πάγου | 480 κιλά |
| Συμπιεστής | Aspera (Ιταλία) |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη νερού |
| Μούχλα πάγου | 304# ανοξείδωτος χάλυβα (11 × 18 × 2) |
| Χρόνος κύκλου | 12-16 λεπτά ανά παρτίδα |
| Βάρος | 280 κιλά |