| Όνομα προϊόντων | Ψυγείο φραγμών σαλάτας |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 200L |
| Δύναμη | 200W |
| Δροσίζοντας τύπος | ανεμιστήρας/άμεσος που δροσίζει |
| Όνομα προϊόντων | ενιαία πόρτα κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 200L |
| Δύναμη | 200W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Θερμοκρασία | -16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*800*2000mm |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| δίσκος ψησίματος | 28 PC |
| Δύναμη | 600w |
| Όνομα προϊόντων | Ψυγείο φραγμών σαλάτας |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 300L |
| Δύναμη | 350W |
| Δροσίζοντας τύπος | ανεμιστήρας/άμεσος που δροσίζει |
| Θερμοκρασία | 2~ 8/-16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*800*2000mm |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| δίσκος ψησίματος | 28 PC |
| Όρος | Νέος |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα γυαλιού τρία κάτω από τον αντίθετο ψυκτήρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Όγκος | 450 ~ 550L |
| Δύναμη | 350 ~ 400W |
| Τύπος πορτών | 3 PC της πόρτας γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα γυαλιού τρία κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 450 ~ 550L |
| Δύναμη | 250 ~ 300W |
| Τύπος πορτών | 3 PC της πόρτας γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | διπλή πόρτα γυαλιού κάτω από τον αντίθετο ψυκτήρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Όγκος | 200 ~ 450L |
| Δύναμη | 250 ~ 350W |
| Τύπος πορτών | 2 PC της πόρτας γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | διπλή πόρτα γυαλιού κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 200 ~ 450L |
| Δύναμη | 200 ~ 300W |
| Τύπος πορτών | 2 PC της πόρτας γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα 2 κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 200 ~ 450L |
| Δύναμη | 200 ~ 300W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |