| Όνομα προϊόντων | Κυρτό ψυγείο 2M επίδειξης Deli κρέατος γυαλιού |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 εξοπλισμοί ψύξης υπεραγορών ~ 8 ℃ |
| Όγκος | 150L |
| Δροσίζοντας τύπος | δροσίζοντας εξοπλισμοί ψύξης υπεραγορών ανεμιστήρων |
| Comprssor | PANASONIC |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο Deli κρέατος αυτοεξυπηρετήσεων 5ft |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 εξοπλισμοί ψύξης υπεραγορών ~ 8 ℃ |
| Όγκος | 100L |
| Δροσίζοντας τύπος | δροσίζοντας εξοπλισμοί ψύξης υπεραγορών ανεμιστήρων |
| Comprssor | PANASONIC |
| Όνομα προϊόντων | Μόνος εξυπηρετήστε Deli κατέψυξε τους μετρητές |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 8 ℃ |
| Όγκος | 151L |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Comprssor | PANASONIC |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης κρέατος |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -2 ~ 8 ℃ |
| Όγκος | 200L |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Comprssor | PANASONIC |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης κρέατος |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -2 ~ 8 ℃ |
| Όγκος | 160L |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Comprssor | PANASONIC |
| Όνομα προϊόντων | Συνδυασμένη όρθια κατεψυγμένη περίπτωση επίδειξης |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃/-18 ~ -22℃ |
| Comprssor | Panasonic/Tecumseh |
| Μέγεθος προϊόντων | 2500*1200*2000mm |
| Δευτερεύουσα επιτροπή | 80*1200*2000mm |
| Όνομα προϊόντων | Κάθετος ψυκτήρας επίδειξης πορτών γυαλιού υπεραγορών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -18 ~ -22 ℃ |
| Όγκος | 1250L |
| Comprssor | Bitzer |
| Μέγεθος προϊόντων | 2500*1000*2100mm |
| Όνομα προϊόντων | Κατεψυγμένο δοχείο ψύξης πορτών γυαλιού Multideck εξοπλισμών ψύξης υπεραγορών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 1600L |
| Comprssor | Copeland |
| Μέγεθος προϊόντων | 3000*1000*2100mm |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα γυαλιού προσιτότητα-στο δοχείο ψύξης και τον ψυκτήρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ ή -18~ -22℃ |
| Όγκος | Προσαρμοσμένος |
| Comprssor | Copeland/Bitzer |
| Μέγεθος προϊόντων | οποιεσδήποτε πόρτες μπορούν να κάνουν |
| Όνομα προϊόντων | Κάθετος έμπορος Multideck |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | Προσαρμοσμένος |
| Comprssor | Copeland |
| Μέγεθος προϊόντων | Προσαρμοσμένος |