| Μέγεθος προϊόντων | 682mm*610mm*1050mm |
|---|---|
| Καθημερινή παραγωγή | 100 κιλά / 24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κιλά |
| Καθαρό βάρος | 72 κιλά |
| Ακαθάριστο βάρος | 78 κιλά |
| όνομα προϊόντων | 25 κατασκευαστής κύβων πάγου σφαιρών κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Καθημερινή παραγωγή | 25kg/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 7 κλ |
| Αριθμός πάγου/χρόνος | 16 PC του πάγου σφαιρών |
| Δροσίζοντας τρόπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όνομα προϊόντων | 120 ψυκτικών κλ μηχανών σφαιρών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 120kgs/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 76kgs |
| όνομα προϊόντων | 26 κατασκευαστής κύβων πάγου σφαιρών κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Καθημερινή παραγωγή | 26kg/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 7 κλ |
| Ακαθάριστο βάρος | 31 κλ |
| Συμπιεστής | Secop |
| όνομα προϊόντων | Κατασκευαστής κύβων πάγου σφαιρών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 90kgs/24 ώρες κατασκευαστής κύβων πάγου σφαιρών |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 71KGS |
| Όνομα προϊόντων | 100 σφαιρών μορφής κλ κατασκευαστών πάγου που κατασκευάζουν τη μηχανή |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 100 κιλά / 24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 72KGS |
| Όνομα προϊόντων | 120 σφαιρών πάγου κλ κατασκευαστών κύβων |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 120kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 76kgs |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτική μηχανή κύβων σφαιρών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 398*542*682mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 50kg/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 7 κλ |
| Αριθμός πάγου/χρόνος | 24 PC του πάγου σφαιρών |
| Όνομα προϊόντων | 120 σφαιρών πάγου κλ κατασκευαστών κύβων |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 120kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 76kgs |
| Όνομα προϊόντων | 120 πάγου κατασκευαστών κλ μορφής σφαιρών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 120kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 76kgs |