| μέγεθος προϊόντων | 1500*650*1200MM |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 860W ψυγείο επίδειξης αρτοποιείων |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) /Donper |
| Ονομασία προϊόντος | ψυγείο κάτω από το πάγκο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1500*600*800+50 mm |
| Θερμοκρασία | 0 ~ 5°C |
| Τύπος ψύξης | Επνευστική ψύξη / ψύξη ανεμιστήρα |
| Συμπιεστήρας | GMCC / Embraco / Secop |
| Μέγεθος προϊόντων | 600*870*520mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 138L ψυγείο φραγμών |
| Δύναμη | 160W ψυγείο φραγμών |
| Μέγεθος προϊόντων | 1350*520*835mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 330L |
| Δύναμη | 250W |
| Θερμοκρασία | -16 ~ -20 ℃ ή διπλή θερμοκρασία |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | SECOP |
| Ψυκτική ουσία | R404a |
| Εφαρμογή | για την παγωμένη ζύμη στο κατάστημα αρτοποιείων |
| Θερμοκρασία | 2~ 8/-16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*800*2000mm |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| δίσκος ψησίματος | 28 PC |
| Όρος | Νέος |
| Όνομα προϊόντων | Ψυγείο φραγμών σαλάτας |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 200L |
| Δύναμη | 200W |
| Δροσίζοντας τύπος | ανεμιστήρας/άμεσος που δροσίζει |
| Μέγεθος προϊόντων | 600*870*520mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 138L ψυγείο φραγμών |
| Δύναμη | 160W ψυγείο φραγμών |
| Μέγεθος προϊόντων | 600*870*520mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 138L ψυγείο φραγμών |
| Δύναμη | 160W ψυγείο φραγμών |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης deli |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 8 εμπορικός ψυκτήρας ψυγείων ℃ |
| Όγκος | 150L |
| Δροσίζοντας τύπος | ανεμιστήρας τον εμπορικό ψυκτήρα ψυγείων |
| Comprssor | PANASONIC |