| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης σαλάτας |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Υλικό | 201 / 304 ανοξείδωτο |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων | 1 έτος |
| Ονομασία του προϊόντος | Τραπέζι για σαλάτες |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -5 ~ +5 °C |
| όγκος | 300 λίτρα |
| Δύναμη | 320W |
| Δροσίζοντας τύπος | άμεση ψύξη / ψύξη ανεμιστήρα |
| Ονομασία προϊόντος | Κάτω από το τραπέζι |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1500*600/700/760/800*800 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | +2 ~ +8 °C / -12 ~ -18 °C |
| Τύπος ψύξης | άμεση ψύξη / ψύξη ανεμιστήρα |
| Συμπιεστήρας | GMCC / Embraco / Secop |
| μέγεθος προϊόντων | 1350*530*835mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 330L |
| Δύναμη | 250W |
| Μέγεθος προϊόντων | 900*870*520mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 218L |
| Δύναμη | 190W |
| Ονομασία του προϊόντος | undercounter ψυγείο |
|---|---|
| θερμοκρασία | +2 ~ +8 °C για ψυγείο υπό πάγκο |
| Όγκος | 250 λίτρα |
| Δύναμη | 400W |
| Τύπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |