| Παραγωγή πάγου | 135 εμπορικός κατασκευαστής κύβων πάγου κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 150kg |
| Επικεφαλής μέγεθος πάγου | 560*600*570mm |
| Μέγεθος δοχείων πάγου | 560*830*1050mm |
| Δύναμη | 750 W |
| Ice Size | 1 Inch |
|---|---|
| Refrigerant | R404a |
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Cooling System | Air Cooling Cube Ice Machine |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/50Hz ή 115V/60Hz |
| Διάσταση | 760*830*1900 |
| Ικανότητα | 454kgs/ημέρα |
| Εξουσία | 1860W |
| Certifications | ETL, NSF |
|---|---|
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Refrigerant | R404a |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 20KG/24H |
| Αποθήκευση | 15 κιλά |
| Δίσκος πάγου | 4*9 |
| Συμπιεστήρας | Κινεζικό εμπορικό σήμα |
| Σχήμα πάγου | σφαίρα |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/110V |
| Διαστάσεις | 1250*840*1980mm |
| Εξουσία | 2850W |
| Βάρος | 260 κιλά |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/1N/50Hz |
| Διάσταση | 660*680*980mm |
| Ικανότητα | 90kgs |
| Εξουσία | 0.618kW |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/1N/50Hz |
| Διάσταση | 660*680*980mm |
| Ικανότητα | 90kgs |
| Εξουσία | 0.618kW |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Διάσταση | 1250*840*1980mm |
| Ικανότητα | 40-880 κιλά |
| Εξουσία | 2850W |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Διαστάσεις | 1250*840*1980mm |
| Ικανότητα | 40-880 κιλά |
| Εξουσία | 2850W |