| Σχήμα πάγου | κύβος/ζάρια |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Διαστάσεις | 1250*840*1980mm |
| Ικανότητα | 40-880 κιλά |
| Εξουσία | 2850W |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V/50Hz/3p |
| Διάσταση | 760*830*1900mm |
| Ημερήσια χωρητικότητα | 900kgs/ημέρα |
| Εξουσία | 1.86KW |
| όνομα προϊόντων | 25 κατασκευαστής κύβων πάγου σφαιρών κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Καθημερινή παραγωγή | 25kg/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 7 κλ |
| Αριθμός πάγου/χρόνος | 16 PC του πάγου σφαιρών |
| Δροσίζοντας τρόπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| όνομα προϊόντων | 26 κατασκευαστής κύβων πάγου σφαιρών κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Καθημερινή παραγωγή | 26kg/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 7 κλ |
| Ακαθάριστο βάρος | 31 κλ |
| Συμπιεστής | Secop |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/50Hz/1P |
| Διάσταση | 4561930*1910 |
| Ικανότητα | 681kgs/ημέρα |
| Εξουσία | 2800W |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V/50Hz/3PH |
| Διάσταση | 1230*930*2040 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης πάγου | 480 κιλά |
| Εξουσία | 3680W |
| Δυναμικό | 220V/380V |
|---|---|
| Διάσταση | 540*580*860mm |
| Εξουσία | 2850W |
| Βάρος | 260 κιλά |
| Ψυκτικός | R22/404α |
| Σχήμα πάγου | σφαίρα |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/50 ~ 60Hz, 110V/50 ~ 60Hz |
| Διαστάσεις | 548*611*823mm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης πάγου | 13 κιλά |
| Καθημερινή παραγωγή | 50 κιλά |
| Παραγωγή πάγου | 500 commerical κατασκευαστής κύβων πάγου κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 250 ΚΛ |
| Δύναμη | 1860W |
| Δίσκος πάγου | 399 ice cubes tray |
| Δροσίζοντας τρόπος | Αερόψυξη, υδρόψυξη |
| Ice Production Time | 24 Hours |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Ice Tray | 342 Ice Cubes Tray |
| Ice Production | 454kg/24hours |