| Όνομα προϊόντων | Ψυκτική μηχανή νιφάδων |
|---|---|
| Επικεφαλής μέγεθος πάγου | 1700*1200*1200mm |
| Μέγεθος δοχείων πάγου | 1700*1650*2650mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 3000kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 1500 ΚΛ |
| Όνομα προϊόντων | ψυκτική μηχανή 5tons νιφάδων |
|---|---|
| Επικεφαλής μέγεθος πάγου | 2000*1650*1360mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 5000kgs/24hours |
| Τρόπος ψύξης | Αέρας που δροσίζεται/νερό που δροσίζεται |
| Συμπιεστής | Copeland το /Bitzer/Bock |
| Δυναμικό | 220V/50 ~ 60Hz, 110V/50 ~ 60Hz |
|---|---|
| Διάσταση | 682*610*1050MM |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης πάγου | 55 κιλά |
| Καθημερινή παραγωγή | 150 κιλά |
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Εφαρμογή | Εμπορικός |
|---|---|
| Μεγάλη χωρητικότητα πάγου | 250kg, 500KG, 600kg, 700kg, 800KG, 900kg, 1000kg, 2000KG |
| Μέγεθος (L*W*H) | 760*830*1900mm |
| Τετάρτη | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Σύστημα ψύξης | υδρόψυξη ψύξης ανεμιστήρων |
| Μέγεθος προϊόντων | 900*520*835mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Όγκος | 208L |
| Δύναμη | 190W |
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Δύναμη | 800W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |