| Όνομα προϊόντων | πόρτα 3 κάτω από τον αντίθετο ψυκτήρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Όγκος | 450 ~ 550L |
| Δύναμη | 350 ~ 400W |
| Διάσταση | 1800*800*800mm 2100*800*800mm |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα 3 κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 450 ~ 550L |
| Δύναμη | 300 ~ 350W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα 2 κάτω από τον αντίθετο ψυκτήρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Όγκος | 250 ~ 450L |
| Δύναμη | 250 ~ 350W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όνομα προϊόντων | όρθιος ψυκτήρας επίδειξης 3 πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -20 ℃ |
| Δύναμη | 110W |
| Όγκος | 1500L |
| Τύπος πορτών | γυαλί τριών στρώματος με τη θέρμανση της ταινίας |
| Όνομα προϊόντων | όρθιο ψυγείο επίδειξης 3 πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 650W |
| Όγκος | 1500L εμπορικός ψυκτήρας ψυγείων ανοξείδωτου |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | διπλός όρθιος ψυκτήρας πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Δύναμη | 800W |
| Όγκος | 1000L |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | διπλό ψυγείο πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 360W |
| Όγκος | 1000L |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | ενιαία όρθια πόρτα γυαλιού ψυγείων |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 260W |
| Όγκος | 500L |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | ενιαία όρθια πόρτα γυαλιού ψυγείων |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 260W |
| Όγκος | 500L |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | εμπορικός ψυκτήρας ψυγείων ανοξείδωτου 6 πορτών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*760/800*2000mm |
| Θερμοκρασία | 2~ 10℃/-12 ~ -18 ℃ |
| Δύναμη | 880W |
| Όγκος | 1600L |