| Όνομα προϊόντων | όρθιος ψυκτήρας 6 πορτών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*760/800*2000mm |
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Δύναμη | 800W |
| Όγκος | 1600L |
| Όνομα προϊόντων | όρθιο ψυγείο 6 πορτών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*760/800*2000mm |
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 650W |
| Όγκος | 1600L εμπορικός ψυκτήρας ψυγείων ανοξείδωτου |
| Όνομα προϊόντων | όρθιος ψυκτήρας 3 πορτών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*760/800*2000mm |
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Δύναμη | 800W |
| Όγκος | 1600L |
| Όνομα προϊόντων | όρθιος ψυκτήρας 2 πορτών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*800*2000mm |
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Δύναμη | 450W |
| Όγκος | 1000L |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο κουζινών 2 πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 300W |
| Όγκος | 1000L |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Όνομα προϊόντων | διπλό γραφείο θερμοκρασίας 4 πορτών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*800*2000mm |
| Θερμοκρασία | 2~ 10℃/-12 ~ -18 ℃ |
| Δύναμη | 550W |
| Όγκος | 1000L εμπορικός ψυκτήρας ψυγείων ανοξείδωτου |
| Όνομα προϊόντων | Εμπορικός ψυκτήρας ψυγείων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*800*2000mm |
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Δύναμη | 450W |
| Όγκος | 1000L |
| Όνομα προϊόντων | ενιαίο όρθιο ψυγείο πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 250W |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | αποθήκευση και φρέσκα τρόφιμα στην κουζίνα |
| Όνομα προϊόντων | όρθιο ψυγείο 2 πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 210W |
| Όγκος | 500L |
| Δροσίζοντας τρόπος | Αερόψυξη |
| Μέγεθος προϊόντων | 870*850*1750mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -25~ -40℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 2400w για τα ψυγεία κουζινών |
| Συμπιεστής | Tecumseh για τα ψυγεία κουζινών |