| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης σαλάτας |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 400W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Υλικό | 201 / 304 ανοξείδωτο |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο σαλάτας επιτραπέζιων κορυφών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 120W |
| Δροσίζοντας τύπος | Άμεση ψύξη |
| Υλικό | 201 / 304 ανοξείδωτο |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα 3 κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 200 ~ 300W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Υλικό | 201 / 304 ανοξείδωτο |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης σαλάτας 3 πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Υλικό | 201 / 304 ανοξείδωτο |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης σαλάτας |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Υλικό | 201 / 304 ανοξείδωτο |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 200 ~ 300W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Υλικό | 201 / 304 ανοξείδωτο |
| Όνομα προϊόντων | Κάτω από το αντίθετο ψυγείο με το συρτάρι 4 |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 200 ~ 300W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Υλικό | 201 / 304 ανοξείδωτο |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτήρας ψυγείων Undercounter |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃/2~ 8℃ |
| Όγκος | 250 ~ 450L |
| Δύναμη | 250 ~ 350W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όνομα προϊόντων | Εμπορικό όρθιο ψυγείο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 8 ℃ |
| Δύναμη | 900W |
| Όγκος | 1300L |
| Τύπος πορτών | συρόμενη πόρτα γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτήρας επίδειξης ψυγείων παγωτού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*1130*1350mm |
| Θερμοκρασία | -18~ ψυκτήρας επίδειξης ψυγείων παγωτού -25℃ |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Tecumseh |