| μέγεθος προϊόντων | 865*855*1750mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -25~ -40℃ |
| σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Συμπιεστής | Tecumseh/Donper |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| μέγεθος προϊόντων | 865*855*1750mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -25~ -40℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 2400w για τον ψυκτήρα λάμψης |
| Συμπιεστής | Tecumseh/Donper |
| Όνομα προϊόντων | όρθιος ψυκτήρας 2 πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Δύναμη | 300W |
| Δροσίζοντας τρόπος | Αερόψυξη |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| μέγεθος προϊόντων | 865*855*2100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -25~ -40℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 2550w για ο ψυκτήρας |
| Συμπιεστής | Tecumseh/Donper |
| Όνομα προϊόντων | πίνακας προετοιμασιών πιτσών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1365*700*980mm |
| Αριθμός πορτών | 3 PC |
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Τάση | 220~240V/50Hz~60Hz 110V/60Hz |
| Όνομα προϊόντων | μετρητής πιτσών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 900*700*970mm |
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Τάση | 220~240V/50Hz~60Hz 110V/60Hz |
| δροσίζοντας τύπος | Στατική ψύξη/ψύξη ανεμιστήρων |
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ ή -18~ -22℃ |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης | ανεμιστήρας τη στατική ψύξη |
| Συμπιεστής | Secop/Embraco |
| Ψυκτική ουσία | r404a/r134a/r290a |
| εφαρμογή | τρόφιμα αποθήκευσης και επίδειξης |
| Όνομα προϊόντων | Ψυγείο φραγμών σαλάτας |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| δροσίζοντας τύπος | Στατική ψύξη/ψύξη ανεμιστήρων |
| Υλικό | 201 / 304 ανοξείδωτο |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | πίνακας προετοιμασιών πιτσών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1365*700*980mm |
| Αριθμός πορτών | 3 PC |
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Τάση | 220~240V/50Hz~60Hz 110V/60Hz |
| Όνομα προϊόντων | Επιτραπέζιο ψυγείο προετοιμασιών πιτσών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 900*700*980mm |
| Αριθμός πορτών | 2 PC |
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Τάση | 220~240V/50Hz~60Hz 110V/60Hz |