| Όνομα προϊόντων | ενιαίο ψυγείο πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 585*605*1980mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 360L |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης πορτών γυαλιού 3 |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1710*720*2063mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 1500L |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης πορτών γυαλιού τρία |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1880*720*2000mm |
| Θερμοκρασία | 2~ 10℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 1600L |
| Όνομα προϊόντων | διπλό δευτερεύον ψυγείο επίδειξης πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | 2~ 10℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 1000L |
| Όνομα προϊόντων | δοχείο ψύξης επίδειξης πορτών γυαλιού 5 |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 3100*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | 2~ 10℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 2500L |
| Μέγεθος προϊόντων | 900*520*835mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 208L |
| Δύναμη | 190W |
| Μέγεθος προϊόντων | 900*520*835mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 208L |
| Δύναμη | 190W |
| Εφαρμογή | Ψιλικατζίδικο/φραγμοί |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1350*535*830mm |
| Τάση (β) | 220V/50-60HZ, 110V/60HZ (προαιρετικό) |
| Δύναμη (ψ) | 220V |
| Όγκος | 330 λίτρα |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφέδες, φραγμοί, ακόμη και σπίτι. |
|---|---|
| Διαστάσεις (L*W*H) (χιλ.) | 900*535*830mm |
| Συμπιεστής | συμπιεστής εμπορικών σημάτων (προαιρετικός) |
| Ψυκτική ουσία | R134A |
| Τάση (β) | 220V/50-60HZ, 110V/60HZ (προαιρετικό) |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο πορτών γυαλιού 2 |
|---|---|
| μέγεθος προϊόντων | 1200*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +10℃ |
| σύστημα ψύξης | Δροσίζοντας δοχείο ψύξης επίδειξης ψιλικατζίδικου ανεμιστήρων |
| Όγκος | 1000L ψυγείο πορτών γυαλιού |