| Μέγεθος προϊόντων | 1000*700*2023mm |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Όγκος | ψυγείο επίδειξης καταστημάτων 800L Convienience |
| Δύναμη | 400W |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα ταλάντευσης γυαλιού 2 |
|---|---|
| Μέγεθος | 1200*700*2100mm |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα ταλάντευσης γυαλιού 3 |
|---|---|
| Μέγεθος | 1800*700*2100mm |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Όνομα προϊόντων | προσιτότητα στο ψυγείο 3 πόρτες |
|---|---|
| Μέγεθος | 1800*700*2100mm |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Όνομα προϊόντων | εμπορικό ψυγείο πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος | 2500*700*2100mm |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 380V/50Hz |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Copeland |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 380V/50Hz |
| πόρτα | 4pcs για ένα δευτερεύον, συνολικό 8pcs |
| μέγεθος προϊόντων | 1350*530*835mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 330L |
| Δύναμη | 250W |
| μέγεθος προϊόντων | 2400*800*800mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 550L |
| Δύναμη | 600w |
| μέγεθος προϊόντων | 1350*530*835mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 330L |
| Δύναμη | 250W |