| Όνομα προϊόντων | Όρθια πόρτα γυαλιού ψυγείων επίδειξης |
|---|---|
| μέγεθος προϊόντων | 600*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +10℃ |
| σύστημα ψύξης | Δροσίζοντας δοχείο ψύξης επίδειξης πορτών γυαλιού ανεμιστήρων |
| Όγκος | 450L |
| Όνομα προϊόντων | ένα ψυγείο επίδειξης πορτών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 600*700*2000mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 500L |
| Όνομα προϊόντων | ψυκτήρας επίδειξης πορτών γυαλιού δύο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1340*720*2000mm |
| Θερμοκρασία | -18~ -25℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 1000L |
| Όνομα προϊόντων | δοχείο ψύξης επίδειξης υπεραγορών πορτών γυαλιού 3 |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 1500L |
| Όνομα προϊόντων | ενιαίο δοχείο ψύξης ποτών πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 600*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 450L |
| Όνομα προϊόντων | ενιαίο ψυγείο πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 585*605*1980mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 360L |
| Μέγεθος προϊόντων | 1120*585*1900mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 688L |
| Δύναμη | 400W |
| Όνομα προϊόντων | Δοχείο ψύξης επίδειξης ψιλικατζίδικου |
|---|---|
| Μέγεθος | 1800*700*2100mm |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
| Σύστημα ψύξης | Δροσίζοντας ψυγείο πορτών γυαλιού ποτών ανεμιστήρων |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Όνομα προϊόντων | ενιαίο ψυγείο πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 600*700*2100mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 380L |
| Όνομα προϊόντων | διπλό ψυγείο πορτών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 800L |