| Όνομα προϊόντων | Ψυκτική μηχανή νιφάδων |
|---|---|
| Επικεφαλής μέγεθος πάγου | 2000*1600*1280mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 4000kgs/24hours |
| Τρόπος ψύξης | Αέρας που δροσίζεται/νερό που δροσίζεται |
| Συμπιεστής | Copeland το /Bitzer/Bock |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Διαστάσεις | 1250*840*1980mm |
| Ικανότητα | 40-880 κιλά |
| Εξουσία | 2850W |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτική μηχανή κύβων σφαιρών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 398*542*682mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 50kg/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 7 κλ |
| Αριθμός πάγου/χρόνος | 24 PC του πάγου σφαιρών |
| Όνομα προϊόντων | 120 σφαιρών πάγου κλ κατασκευαστών κύβων |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 120kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 76kgs |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/1N/50Hz |
| Διάσταση | 660*680*980mm |
| Ικανότητα | 90kgs |
| Εξουσία | 0.618kW |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/1N/50Hz |
| Διάσταση | 660*680*980mm |
| Ικανότητα | 90kgs |
| Εξουσία | 0.618kW |
| Όνομα προϊόντων | κατασκευαστής πάγου νιφάδων |
|---|---|
| Επικεφαλής μέγεθος πάγου | 1500*1100*1045mm |
| Μέγεθος δοχείων πάγου | 1500*1400*2350mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 2000kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 500 κλ |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/50Hz ή 115V/60Hz |
| Διάσταση | 760*830*1900 |
| Ικανότητα | 454kgs/ημέρα |
| Εξουσία | 1860W |
| Όνομα προϊόντων | κατασκευαστής πάγου νιφάδων |
|---|---|
| Επικεφαλής μέγεθος πάγου | 1000*700*600mm |
| Μέγεθος δοχείων πάγου | 1040*1000*1800mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 300kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 150 κλ |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτική μηχανή νιφάδων |
|---|---|
| Επικεφαλής μέγεθος πάγου | 1700*1200*1200mm |
| Μέγεθος δοχείων πάγου | 1700*1650*2650mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 3000kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 1500 ΚΛ |