| Δυναμικό | 220V/50 ~ 60Hz, 110V/50 ~ 60Hz |
|---|---|
| Διάσταση | 682*610*1050MM |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης πάγου | 55 κιλά |
| Καθημερινή παραγωγή | 150 κιλά |
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Όνομα προϊόντων | ψυκτική μηχανή 5tons νιφάδων |
|---|---|
| Επικεφαλής μέγεθος πάγου | 2000*1650*1360mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 5000kgs/24hours |
| Τρόπος ψύξης | Αέρας που δροσίζεται/νερό που δροσίζεται |
| Συμπιεστής | Copeland το /Bitzer/Bock |
| Παραγωγή πάγου | 500 κιλά~1000 κιλά/24ωρο κατασκευαστής παγωτού |
|---|---|
| Αποθήκευση ψυγείου | 480 κιλά παγάκι |
| Δύναμη | 3680W |
| Δίσκος πάγου | 684 πάγο κύβος δίσκος |
| Τετάρτη | 220V, 380V |
| Όνομα προϊόντων | 120 σφαιρών πάγου κλ κατασκευαστών κύβων |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 120kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 76kgs |
| Εφαρμογή | Εμπορικός |
|---|---|
| Μεγάλη χωρητικότητα πάγου | 250kg, 500KG, 600kg, 700kg, 800KG, 900kg, 1000kg, 2000KG |
| Μέγεθος (L*W*H) | 760*830*1900mm |
| Τετάρτη | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Σύστημα ψύξης | υδρόψυξη ψύξης ανεμιστήρων |