| Όνομα προϊόντων | 100 σφαιρών μορφής κλ κατασκευαστών πάγου που κατασκευάζουν τη μηχανή |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 100 κιλά / 24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 72KGS |
| Μέγεθος προϊόντων | 682mm*610mm*1050mm |
|---|---|
| Καθημερινή παραγωγή | 100 κιλά / 24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κιλά |
| Καθαρό βάρος | 72 κιλά |
| Ακαθάριστο βάρος | 78 κιλά |
| όνομα προϊόντων | 25 κατασκευαστής κύβων πάγου σφαιρών κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Καθημερινή παραγωγή | 25kg/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 7 κλ |
| Αριθμός πάγου/χρόνος | 16 PC του πάγου σφαιρών |
| Δροσίζοντας τρόπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| όνομα προϊόντων | 26 κατασκευαστής κύβων πάγου σφαιρών κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Καθημερινή παραγωγή | 26kg/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 7 κλ |
| Ακαθάριστο βάρος | 31 κλ |
| Συμπιεστής | Secop |
| Όνομα προϊόντων | 120 ψυκτικών κλ μηχανών σφαιρών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 120kgs/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 76kgs |
| όνομα προϊόντων | Κατασκευαστής κύβων πάγου σφαιρών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 90kgs/24 ώρες κατασκευαστής κύβων πάγου σφαιρών |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 71KGS |
| Σχήμα πάγου | σφαίρα |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/50 ~ 60Hz, 110V/50 ~ 60Hz |
| Διαστάσεις | 548*611*823mm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης πάγου | 13 κιλά |
| Καθημερινή παραγωγή | 50 κιλά |
| Σχήμα πάγου | σφαίρα |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/110V |
| Διαστάσεις | 1250*840*1980mm |
| Εξουσία | 2850W |
| Βάρος | 260 κιλά |
| Όνομα προϊόντων | κατασκευαστής πάγου νιφάδων |
|---|---|
| Επικεφαλής μέγεθος πάγου | 1700*1200*1100mm |
| Μέγεθος δοχείων πάγου | 1700*1650*2650mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 2500kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 1500 ΚΛ |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 20KG/24H |
| Αποθήκευση | 15 κιλά |
| Δίσκος πάγου | 4*9 |
| Συμπιεστήρας | Κινεζικό εμπορικό σήμα |