| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/50Hz/1P |
| Διάσταση | 4561930*1910 |
| Ικανότητα | 681kgs/ημέρα |
| Εξουσία | 2800W |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V/50Hz/3p |
| Διάσταση | 760*830*1900mm |
| Ημερήσια χωρητικότητα | 900kgs/ημέρα |
| Εξουσία | 1.86KW |
| Σχήμα πάγου | κύβος/ζάρια |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Διαστάσεις | 1250*840*1980mm |
| Ικανότητα | 40-880 κιλά |
| Εξουσία | 2850W |
| Δυναμικό | 220V/380V |
|---|---|
| Διάσταση | 540*580*860mm |
| Εξουσία | 2850W |
| Βάρος | 260 κιλά |
| Ψυκτικός | R22/404α |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Διάσταση | 1250*840*1980mm |
| Ικανότητα | 40-880 κιλά |
| Εξουσία | 2850W |
| Παραγωγή πάγου | 500 κιλά~1000 κιλά/24ωρο κατασκευαστής παγωτού |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 480 κιλά παγάκι |
| Δύναμη | 3680W |
| Δίσκος πάγου | 684 πάγο κύβος δίσκος |
| Τετάρτη | 220V, 380V |
| Όνομα προϊόντων | κατασκευαστής πάγου νιφάδων |
|---|---|
| Επικεφαλής μέγεθος πάγου | 1000*700*600mm |
| Μέγεθος δοχείων πάγου | 1040*1000*1800mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 500kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 300 κλ |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή νιφάδων πάγου |
|---|---|
| Επικεφαλής μέγεθος πάγου | 1000*700*790mm |
| Μέγεθος δοχείων πάγου | 1040*1000*2000mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 1000kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 300 κλ |
| Παραγωγή πάγου | 350 κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 250 ΚΛ |
| Δύναμη | 1350W κύβος πάγου που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Δίσκος πάγου | δίσκος 306 κύβων πάγου |
| Όρος | Νέος |
| Όνομα προϊόντων | ψυκτική μηχανή νιφάδων για τα ψάρια |
|---|---|
| Επικεφαλής μέγεθος πάγου | 1400*950*1000mm |
| Μέγεθος δοχείων πάγου | 1400*1400*2300mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 1500kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 500 κλ |