| Μέγεθος προϊόντων | 600*870*520mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 138L ψυγείο φραγμών |
| Δύναμη | 160W ψυγείο φραγμών |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο πίσω ράβδου |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1350*535*830 χλστ |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Όγκος | 330 λίτρα |
| Εφαρμογή | Ψιλικατζίδικο/φραγμοί |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1350*535*830mm |
| Τάση (β) | 220V/50-60HZ, 110V/60HZ (προαιρετικό) |
| Δύναμη (ψ) | 220V |
| Όγκος | 330 λίτρα |
| Όνομα προϊόντων | πίσω δοχείο ψύξης φραγμών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1350*535*830mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 330 λίτρα |
| Size | 1500*650*1200mm |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Defrost Type | Automatic |
| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Color | White |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling system | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 860W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης σαλάτας |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 400W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Υλικό | 201 / 304 ανοξείδωτο |
| Όνομα προϊόντων | ενιαίο δοχείο ψύξης ποτών πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 600*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 450L |