| Όνομα προϊόντων | Κατεψυγμένο δοχείο ψύξης πορτών γυαλιού Multideck εξοπλισμών ψύξης υπεραγορών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 1600L |
| Comprssor | Copeland |
| Μέγεθος προϊόντων | 3000*1000*2100mm |
| Θερμοκρασία | -2~ +4℃ |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Πόρτα | πόρτα τριών ταλάντευσης |
| Όνομα προϊόντων | προσιτότητα στο ψυγείο 3 πόρτες |
|---|---|
| Μέγεθος | 1800*700*2100mm |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα γυαλιού τρία κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 450 ~ 550L |
| Δύναμη | 250 ~ 300W |
| Τύπος πορτών | 3 PC της πόρτας γυαλιού |
| Θερμοκρασία | -2~ +4℃ |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Πόρτα | πόρτα τριών ταλάντευσης |
| Μέγεθος προϊόντων | 1350*530*850mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 330L |
| Δύναμη | 250W |
| Όνομα προϊόντων | ένα ψυγείο επίδειξης πορτών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 600*700*2000mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 500L |
| μέγεθος προϊόντων | 1350*530*835mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 330L |
| Δύναμη | 250W |
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 800W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 2000*730*1250mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 950W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |