| Όνομα προϊόντων | Ψυκτήρας επίδειξης κέικ παγωτού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*1130*1350mm |
| Θερμοκρασία | -18~ -22℃ |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Tecumseh |
| Όνομα προϊόντων | Δοχείο ψύξης επίδειξης ψιλικατζίδικου |
|---|---|
| Μέγεθος | 1800*700*2100mm |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
| Σύστημα ψύξης | Δροσίζοντας ψυγείο πορτών γυαλιού ποτών ανεμιστήρων |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Copeland |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 380V/50Hz |
| Πόρτα | βερνικωμένο διπλάσιο γυαλί με το πλαίσιο πορτών αργιλίου |
| Θερμοκρασία | +2~ +10℃ |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Πόρτα | Πόρτα ταλάντευσης |
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*730*1250mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 650W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Όνομα προϊόντων | διπλός όρθιος ψυκτήρας πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Δύναμη | 800W |
| Όγκος | 1000L |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | διπλό ψυγείο πορτών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 800L |
| Όνομα προϊόντων | διπλή πόρτα γυαλιού κάτω από τον αντίθετο ψυκτήρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Όγκος | 200 ~ 450L |
| Δύναμη | 250 ~ 350W |
| Τύπος πορτών | 2 PC της πόρτας γυαλιού |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Πόρτα | διπλή δευτερεύουσα πόρτα τριών ταλάντευσης, συνολικό 6pcs |
| Όνομα προϊόντων | διπλή πόρτα γυαλιού κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 200 ~ 450L |
| Δύναμη | 200 ~ 300W |
| Τύπος πορτών | 2 PC της πόρτας γυαλιού |