| Μέγεθος προϊόντων | 1350*520*835mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 330L |
| Δύναμη | 250W |
| Defrost Type | Automatic |
|---|---|
| Interior Light | Yes |
| Size | 1500*650*1200mm |
| Noise Level | 45dB |
| Cooling system | Air Cooling |
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 760W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Δύναμη | 800W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*730*1100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 760w |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*730*1100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 760W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 860W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*730*1100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 650W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ ή -18~ -22℃ |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης | ανεμιστήρας τη στατική ψύξη |
| Συμπιεστής | Secop/Embraco |
| Ψυκτική ουσία | r404a/r134a/r290a |
| εφαρμογή | τρόφιμα αποθήκευσης και επίδειξης |
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*660*1200mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 400L ψυγείο αρτοποιείων |
| Δύναμη | 650W |