| Όνομα προϊόντων | 120 σφαιρών πάγου κλ κατασκευαστών κύβων |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 120kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 76kgs |
| Ice Size | 1 Inch |
|---|---|
| Refrigerant | R404a |
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Cooling System | Air Cooling Cube Ice Machine |
| Παραγωγή πάγου | 350 κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 250 ΚΛ |
| Δύναμη | 1350W κύβος πάγου που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Δίσκος πάγου | δίσκος 306 κύβων πάγου |
| Όρος | Νέος |
| Μέγεθος προϊόντων | 680*690*1000mm |
|---|---|
| Παραγωγή πάγου | 90 κύβος ψυκτικών μηχανών κλ/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 45kg |
| σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Δύναμη | 600 W |
| Δυναμικό | 220V/380V |
|---|---|
| Διάσταση | 540*580*860mm |
| Εξουσία | 2850W |
| Βάρος | 260 κιλά |
| Ψυκτικός | R22/404α |
| Όνομα προϊόντων | 120 ψυκτικών κλ μηχανών σφαιρών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 120kgs/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 76kgs |
| Certifications | ETL, NSF |
|---|---|
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Refrigerant | R404a |
| Σχήμα πάγου | κύβος/ζάρια |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Διαστάσεις | 1250*840*1980mm |
| Ικανότητα | 40-880 κιλά |
| Εξουσία | 2850W |
| Μέγεθος προϊόντων | 680*690*1000mm |
|---|---|
| Παραγωγή πάγου | 128 κατασκευαστής πάγου κύβων κλ/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 45kg |
| σύστημα ψύξης | Κατασκευαστής κύβων πάγου αερόψυξης εμπορικός |
| Δύναμη | 650W |
| Παραγωγή πάγου | 680 commerical κατασκευαστής κύβων πάγου κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 480 κλ |
| Δύναμη | 2800W |
| Δίσκος πάγου | δίσκος 468 κύβων πάγου |
| Δροσίζοντας τρόπος | Αερόψυξη, υδρόψυξη |