| Όνομα προϊόντων | 120 σφαιρών πάγου κλ κατασκευαστών κύβων |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 120kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 76kgs |
| Παραγωγή πάγου | 180 κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 150 κλ |
| Δύναμη | 800 W |
| Δίσκος πάγου | δίσκος 182 κύβων πάγου |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V/50Hz/3PH |
| Διάσταση | 1230*930*2040 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης πάγου | 480 κιλά |
| Εξουσία | 3680W |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/50Hz ή 115V/60Hz |
| Διάσταση | 760*830*1900 |
| Ικανότητα | 454kgs/ημέρα |
| Εξουσία | 1860W |
| Μέγεθος προϊόντων | 430*700*800mm |
|---|---|
| Παραγωγή πάγου | 40kg/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 15kg |
| σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
| Δύναμη | 320W |
| Μέγεθος προϊόντων | 430*550*800mm |
|---|---|
| Παραγωγή πάγου | 36 κλ/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 15kg |
| σύστημα ψύξης | Δροσίζοντας κατασκευαστής κύβων πάγου ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 380W |
| Παραγωγή πάγου | 315 εμπορικός κατασκευαστής κύβων πάγου κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 250 ΚΛ |
| Δύναμη | 1350W μηχανή κύβων πάγου αυτόματη |
| Δίσκος πάγου | δίσκος 234 κύβων πάγου |
| Όρος | Νέος |
| Ice Production Time | 24 Hours |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Ice Tray | 342 Ice Cubes Tray |
| Ice Production | 454kg/24hours |
| Παραγωγή πάγου | 1000 κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 480 κλ |
| Δύναμη | 3680W |
| Δίσκος πάγου | δίσκος 798 κύβων πάγου |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, ελεύθερα ανταλλακτικά, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Παραγωγή πάγου | 454 κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 250 ΚΛ |
| Δύναμη | 1860W κύβος πάγου που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Δίσκος πάγου | δίσκος 342 κύβων πάγου |
| Μέγεθος πάγου | 22*22*22mm, μπορούν να προσαρμοστούν |