| Όνομα προϊόντων | Ψυκτική μηχανή κύβων σφαιρών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 398*542*682mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 50kg/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 7 κλ |
| Αριθμός πάγου/χρόνος | 24 PC του πάγου σφαιρών |
| Όνομα προϊόντων | 100 σφαιρών μορφής κλ κατασκευαστών πάγου που κατασκευάζουν τη μηχανή |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 100 κιλά / 24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 72KGS |
| Εφαρμογή | Εμπορικός |
|---|---|
| Μεγάλη χωρητικότητα πάγου | 250kg, 500KG, 600kg, 700kg, 800KG, 900kg, 1000kg, 2000KG |
| Μέγεθος (L*W*H) | 760*830*1900mm |
| Τετάρτη | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Σύστημα ψύξης | υδρόψυξη ψύξης ανεμιστήρων |
| Δυναμικό | 220V/50 ~ 60Hz, 110V/50 ~ 60Hz |
|---|---|
| Διάσταση | 682*610*1050MM |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης πάγου | 55 κιλά |
| Καθημερινή παραγωγή | 150 κιλά |
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Μέγεθος προϊόντων | 530*700*800mm |
|---|---|
| Παραγωγή πάγου | 60kg/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 20kg |
| σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
| Δύναμη | 380W |
| Παραγωγή πάγου | 500 κιλά~1000 κιλά/24ωρο κατασκευαστής παγωτού |
|---|---|
| Αποθήκευση ψυγείου | 480 κιλά παγάκι |
| Δύναμη | 3680W |
| Δίσκος πάγου | 684 πάγο κύβος δίσκος |
| Τετάρτη | 220V, 380V |
| Όνομα προϊόντων | πηγαίνετε κατασκευαστής πάγου σφαιρών κλ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 90kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 71kgs |
| Όνομα προϊόντων | 120 πάγου κατασκευαστών κλ μορφής σφαιρών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 682*610*1050mm |
| Καθημερινή παραγωγή | 120kgs/24hours |
| Αποθήκευση πάγου | 55 κλ |
| Καθαρό βάρος | 76kgs |
| Σχήμα πάγου | σφαίρα |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/50 ~ 60Hz, 110V/50 ~ 60Hz |
| Διαστάσεις | 548*611*823mm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης πάγου | 13 κιλά |
| Καθημερινή παραγωγή | 50 κιλά |
| Παραγωγή πάγου | Μηχανή πάγου 500 κιλών |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 250 kg παγοκύβος |
| Δύναμη | 1860w |
| Δίσκος πάγου | 19*21 δίσκος με πάγο |
| Τετάρτη | 220V,50·60Hz |