| Μέγεθος προϊόντων | 530*600*820mm |
|---|---|
| Παραγωγή πάγου | 54 κλ/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 26kg |
| σύστημα ψύξης | Δροσίζοντας κατασκευαστής κύβων πάγου ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 400W |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/50Hz/1P |
| Διάσταση | 4561930*1910 |
| Ικανότητα | 681kgs/ημέρα |
| Εξουσία | 2800W |
| Σχήμα πάγου | Κύβος |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V/50Hz/3p |
| Διάσταση | 760*830*1900mm |
| Ημερήσια χωρητικότητα | 900kgs/ημέρα |
| Εξουσία | 1.86KW |
| Παραγωγή πάγου | 500 commerical κατασκευαστής κύβων πάγου κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 250 ΚΛ |
| Δύναμη | 1860W |
| Δίσκος πάγου | 399 ice cubes tray |
| Δροσίζοντας τρόπος | Αερόψυξη, υδρόψυξη |
| Παραγωγή πάγου | 500 κιλά~1000 κιλά/24ωρο κατασκευαστής παγωτού |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 480 κιλά παγάκι |
| Δύναμη | 3680W |
| Δίσκος πάγου | 684 πάγο κύβος δίσκος |
| Τετάρτη | 220V, 380V |
| Παραγωγή πάγου | 225 εμπορικός κατασκευαστής κύβων πάγου κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 250 ΚΛ |
| Δύναμη | Κύβος ψυκτικών μηχανών 1180 W |
| Δίσκος πάγου | δίσκος 198 κύβων πάγου |
| Διάσταση | 770*830*1720mm |
| Μέγεθος προϊόντων | 680*690*1000mm |
|---|---|
| Παραγωγή πάγου | 128 εμπορικός κατασκευαστής κύβων πάγου κλ/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 45kg |
| σύστημα ψύξης | Κύβος πάγου αερόψυξης που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Δύναμη | 650 W |
| Παραγωγή πάγου | 135 εμπορικός κατασκευαστής κύβων πάγου κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 150kg |
| Επικεφαλής μέγεθος πάγου | 560*600*570mm |
| Μέγεθος δοχείων πάγου | 560*830*1050mm |
| Δύναμη | 750 W |
| Μέγεθος προϊόντων | 680*690*1000mm |
|---|---|
| Παραγωγή πάγου | 90 εμπορικός κατασκευαστής κύβων πάγου κλ/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 45kg |
| σύστημα ψύξης | Κατασκευαστής κύβων πάγου αερόψυξης εμπορικός |
| Δύναμη | 600 W |
| Μέγεθος προϊόντων | 530*600*820mm |
|---|---|
| Παραγωγή πάγου | 68 εμπορικός κατασκευαστής κύβων πάγου κλ/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 26kg |
| σύστημα ψύξης | Ψυκτική μηχανή κύβων αερόψυξης |
| Δύναμη | 420 W |