| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Color | White |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Size | 1500*650*1200mm |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Defrost Type | Automatic |
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Δύναμη | 800W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 800W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*730*1100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 760w |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 2000*730*1250mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 950W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*730*1250mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 650W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*730*1860mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 1090W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Όνομα προϊόντων | ψυκτήρας επίδειξης παγωτού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*960*1300mm |
| Θερμοκρασία | -16~ -22℃ |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Tecumseh |
| Όνομα προϊόντων | Γραφεία επίδειξης παγωτού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*1130*1350mm |
| Θερμοκρασία | -18~ -22℃ |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Tecumseh |