| Defrost Type | Automatic |
|---|---|
| Interior Light | Yes |
| Size | 1500*650*1200mm |
| Noise Level | 45dB |
| Cooling system | Air Cooling |
| όνομα προϊόντων | κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Διαστάσεις (L*W*H) (χιλ.) | 1200*760/800*800mm |
| Συμπιεστής | Wanbao/Embraco/Secop |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Τάση (β) | 220V/50-60HZ (προαιρετικός), 110V/60Hz |
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*730*1100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 650W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Ονομασία του προϊόντος | περίπατος στον πιό δροσερό ψυκτήρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 0 ~ 10 ℃ |
| Περίπατος στις πιό δροσερές επιτροπές | 75mm, 100mm, πάχος 150mm |
| Υλικό πάνελ | χρωματισμένος χάλυβας, sus304 |
| Τύπος | Περίπατος αεροψυχραντήρων στον πιό δροσερό ψυκτήρα |
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*660*1200mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 400L ψυγείο αρτοποιείων |
| Δύναμη | 650W |
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 760W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 860W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |