| Μέγεθος προϊόντων | 1800*900*1100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 900w |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*730*1860mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 1090W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Όνομα προϊόντων | περίπατος στο δοχείο ψύξης με την πόρτα γυαλιού 4 |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Comprssor | Copeland |
| Εφαρμογή | ποτό επίδειξης, μπύρα, φρούτα, φυτικό κ.λπ. στην υπεραγορά |
| Αριθμός πορτών γυαλιού | οποιεσδήποτε πόρτες μπορούν να προσαρμοστούν |
| Όνομα προϊόντων | Όρθια πόρτα γυαλιού ψυγείων επίδειξης |
|---|---|
| μέγεθος προϊόντων | 600*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +10℃ |
| σύστημα ψύξης | Δροσίζοντας δοχείο ψύξης επίδειξης πορτών γυαλιού ανεμιστήρων |
| Όγκος | 450L |
| Ονομασία του προϊόντος | υπαίθριος περίπατος στο δοχείο ψύξης |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 0 ~ 10 ℃ |
| Περίπατος στις πιό δροσερές επιτροπές | 75mm, 100mm, πάχος 150mm |
| Τύπος | Εμπορικός περίπατος αεροψυχραντήρων στο δοχείο ψύξης |
| Μηχανή ανεμιστήρα | coppe με τον πτερύγιο-τύπο |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης deli |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 8 εμπορικός ψυκτήρας ψυγείων ℃ |
| Όγκος | 150L |
| Δροσίζοντας τύπος | ανεμιστήρας τον εμπορικό ψυκτήρα ψυγείων |
| Comprssor | PANASONIC |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling system | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Όνομα προϊόντων | ψυκτήρας νησιών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | Tecumseh |
| Ψυκτική ουσία | R404a |
| Τύπος | Αεροψυχραντήρας |
| Όνομα προϊόντων | πίνακας προετοιμασιών πιτσών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1365*700*980mm |
| Αριθμός πορτών | 3 PC |
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Τάση | 220~240V/50Hz~60Hz 110V/60Hz |
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 860W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |