| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Πόρτα | διπλή δευτερεύουσα πόρτα τριών ταλάντευσης, συνολικό 6pcs |
| Ονομασία του προϊόντος | undercounter ψυγείο |
|---|---|
| θερμοκρασία | +2 ~ +8 °C για ψυγείο υπό πάγκο |
| Όγκος | 250 λίτρα |
| Δύναμη | 400W |
| Τύπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Όνομα προϊόντων | ψυκτήρας νησιών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -18 εμπορικό ψυγείο ψυγείων ~ -22 ℃ |
| Δροσίζοντας τύπος | ανεμιστήρας τον εμπορικό ψυκτήρα ψυγείων |
| Comprssor | Tecumseh |
| Ψυκτική ουσία | R404a |
| Μέγεθος προϊόντων | 595*530*1215mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +5~ +22℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη με το συμπιεστή |
| Όγκος | 188L ψυγείο κρασιού |
| Δύναμη | 105w |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτήρας νησιών παγωμένων τροφίμων καταψυκτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -18 εξοπλισμός ψύξης υπεραγορών ~ -22 ℃ |
| Δροσίζοντας τύπος | δροσίζοντας εξοπλισμός ψύξης υπεραγορών ανεμιστήρων |
| Comprssor | Tecumseh |
| Ψυκτική ουσία | R404a |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο πίσω ράβδου |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1350*535*830 χλστ |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Όγκος | 330 λίτρα |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Πόρτα | Διπλή πόρτα |
| Θερμοκρασία | 2~ 8/-16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*800*2000mm |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| δίσκος ψησίματος | 28 PC |
| Όρος | Νέος |
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*780*1600mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 760w |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Όνομα προϊόντων | Επιτραπέζιο ψυγείο προετοιμασιών πιτσών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 900*700*980mm |
| Αριθμός πορτών | 2 PC |
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Τάση | 220~240V/50Hz~60Hz 110V/60Hz |