| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ ή -18~ -22℃ |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης | ανεμιστήρας τη στατική ψύξη |
| Συμπιεστής | Secop/Embraco |
| Ψυκτική ουσία | r404a/r134a/r290a |
| εφαρμογή | τρόφιμα αποθήκευσης και επίδειξης |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης σαλάτας |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 400W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Υλικό | 201 / 304 ανοξείδωτο |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφέδες, φραγμοί |
|---|---|
| Διαστάσεις (L*W*H) (χιλ.) | 560*585*880mm |
| Συμπιεστήρας | συμπιεστής εμπορικών σημάτων (προαιρετικός) |
| Τεχνολογία | 220V/50-60HZ, 110V/60Hz (προαιρετικό) |
| Δύναμη (W) | 160w |
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*660*1200mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 400L ψυγείο αρτοποιείων |
| Δύναμη | 650W |
| μέγεθος προϊόντων | 1350*530*835mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 330L |
| Δύναμη | 250W |
| Όνομα προϊόντων | πίσω δοχείο ψύξης φραγμών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1350*535*830mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 330 λίτρα |
| Θερμοκρασία | -16 ~ -20 ℃ ή διπλή θερμοκρασία |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | SECOP |
| Ψυκτική ουσία | R404a |
| Εφαρμογή | για την παγωμένη ζύμη στο κατάστημα αρτοποιείων |
| Μέγεθος προϊόντων | 695*690*1890mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +5~ +22℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη με το συμπιεστή |
| Όγκος | 600L δοχείο ψύξης επίδειξης κρασιού |
| Δύναμη | 220W |
| Μέγεθος προϊόντων | 595*690*1795mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +5~ +22℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη με το συμπιεστή |
| Όγκος | 450L δοχείο ψύξης επίδειξης κρασιού |
| Δύναμη | 140W |
| μέγεθος προϊόντων | 1350*530*835mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 330L |
| Δύναμη | 250W |