| Size | 1500*650*1200mm |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Defrost Type | Automatic |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Color | White |
| Interior Light | Yes |
| Interior Shelves | 3 |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Color | White |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Ονομασία του προϊόντος | Τραπέζι για σαλάτες |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1800*760*800 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | +2 ~ +8 °C |
| Τύπος ψύξης | άμεση ψύξη / ψύξη ανεμιστήρα |
| Συμπιεστήρας | GMCC / Embraco / Secop |
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*760*1250/1500 χιλ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 720~820W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Ονομασία του προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1220*760*1980 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | -24~ -30°C |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Όγκος | 1000 λίτρα |
| Παραγωγή πάγου | 500 κιλά~1000 κιλά/24ωρο κατασκευαστής παγωτού |
|---|---|
| Αποθήκευση ψυγείου | 480 κιλά παγάκι |
| Δύναμη | 3680W |
| Δίσκος πάγου | 684 πάγο κύβος δίσκος |
| Τετάρτη | 220V, 380V |
| Παραγωγή πάγου | Μηχανή πάγου 500 κιλών |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 250 kg παγοκύβος |
| Δύναμη | 1860w |
| Δίσκος πάγου | 19*21 δίσκος με πάγο |
| Τετάρτη | 220V,50·60Hz |
| Παραγωγή πάγου | 500 κιλά~1000 κιλά/24ωρο κατασκευαστής παγωτού |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 480 κιλά παγάκι |
| Δύναμη | 3680W |
| Δίσκος πάγου | 684 πάγο κύβος δίσκος |
| Τετάρτη | 220V, 380V |
| Θερμοκρασία | -16 ~ -20 ℃ ή διπλή θερμοκρασία |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | SECOP |
| Ψυκτική ουσία | R404a |
| Εφαρμογή | για την παγωμένη ζύμη στο κατάστημα αρτοποιείων |