| Σχήμα πάγου | κύβος/ζάρια |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Διαστάσεις | 1250*840*1980mm |
| Ικανότητα | 40-880 κιλά |
| Εξουσία | 2850W |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο Deli κρέατος αυτοεξυπηρετήσεων 5ft |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 εξοπλισμοί ψύξης υπεραγορών ~ 8 ℃ |
| Όγκος | 100L |
| Δροσίζοντας τύπος | δροσίζοντας εξοπλισμοί ψύξης υπεραγορών ανεμιστήρων |
| Comprssor | PANASONIC |
| Όνομα προϊόντων | πίνακας προετοιμασιών πιτσών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1365*700*980mm |
| Αριθμός πορτών | 3 PC |
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Τάση | 220~240V/50Hz~60Hz 110V/60Hz |
| Όνομα προϊόντων | ανοικτό ψυγείο επίδειξης |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 870L |
| Δύναμη | 1896W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Ονομασία του προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1200*600*1980 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Φανατικός ψύκτης ψυγείο οθόνης κατάστημα ευκολίας |
| όγκος | Κρύστης με γυάλινη πόρτα 450L |
| Όνομα προϊόντων | ψυκτήρας νησιών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | Tecumseh |
| Ψυκτική ουσία | R404a |
| Τύπος | Αεροψυχραντήρας |
| Product name | upright fridge |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1200*800*1980 χιλιοστά |
| Temperature | 2~ 8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Volume | 1000L |
| Ονομασία προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 610*760*1980mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8°C / -12~ -18°C |
| Σύστημα ψύξης | Φανατικός ψύκτης ψυγείο οθόνης κατάστημα ευκολίας |
| Όγκος | 800L |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling system | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Όνομα προϊόντων | Εμπορικό ψυγείο για τα φρούτα και το ποτό |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 1059L εξοπλισμός ψύξης υπεραγορών |
| Comprssor | Copeland |
| Μέγεθος προϊόντων | 2000*1000*2100mm |