| Ονομασία προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 600*600*1980 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Φανατικός ψύκτης ψυγείο οθόνης κατάστημα ευκολίας |
| Όγκος | Ψυγείο με γυάλινη πόρτα 280L |
| Ονομασία του προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 600*600*1980 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Φανατικός ψύκτης ψυγείο οθόνης κατάστημα ευκολίας |
| όγκος | Ψυγείο με γυάλινη πόρτα 300L |
| Ονομασία προϊόντος | Κάτω από το τραπέζι |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1500*600/700/760/800*800 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | +2 ~ +8 °C / -12 ~ -18 °C |
| Τύπος ψύξης | άμεση ψύξη / ψύξη ανεμιστήρα |
| Συμπιεστήρας | GMCC / Embraco / Secop |
| Όνομα προϊόντων | Εμπορικό ψυγείο για τα φρούτα και το ποτό |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 1059L εξοπλισμός ψύξης υπεραγορών |
| Comprssor | Copeland |
| Μέγεθος προϊόντων | 2000*1000*2100mm |
| Μέγεθος προϊόντων | 900*520*835mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Όγκος | 208L |
| Δύναμη | 190W |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο πίσω ράβδου |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1350mm*535mm*830mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Όγκος | 330 Λ |
| Θερμοκρασία | -16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*800*2000mm |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| δίσκος ψησίματος | 28 PC |
| Δύναμη | 600w |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο 2 πορτών undercounter |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~8 ℃ |
| Όγκος | 250 Λ |
| Δύναμη | 250W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Ονομασία προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1200*800*1980 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | -12 έως -18°C |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Όγκος | 1000 λίτρα |
| Ονομασία προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1900*950*2050mm |
| Θερμοκρασία | -1 έως 8°C |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Όγκος | 1000 λίτρα |