| Ονομασία προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1900*950*2050mm |
| Θερμοκρασία | -1 έως 8°C |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Όγκος | 1000 λίτρα |
| Ονομασία προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1900*950*2050mm |
| Θερμοκρασία | -1 έως 8°C |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Όγκος | 1000 λίτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Ψυκτήρας φυσήματος |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 810*1050*2250mm |
| Θερμοκρασία | -40°C |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Όγκος | 1000 λίτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 ψυγείο με γυάλινη πόρτα |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1200*600*1980 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | +2~ +10°C |
| Σύστημα ψύξης | Φανατικός ψύκτης ψυγείο οθόνης κατάστημα ευκολίας |
| όγκος | 1000L ψυγείο με γυάλινη πόρτα |
| Product name | upright freezer |
|---|---|
| Product Size | 1200*760*2000mm |
| Temperature | -12~ -18℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1000L |
| Όνομα προϊόντων | Ανοικτό ψυγείο επίδειξης φρούτων και λαχανικών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 600L |
| Δύναμη | 1850W |
| Comprssor | PANASONIC |
| Όνομα προϊόντων | θωρακικός ψυκτήρας |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | SECOP |
| Ψυκτική ουσία | 290 |
| Χρώμα | Άσπρος σκούρο γκρι |
| Παραγωγή πάγου | 225 εμπορικός κατασκευαστής κύβων πάγου κλ/24 ώρες |
|---|---|
| Αποθήκευση πάγου | 250 ΚΛ |
| Δύναμη | Κύβος ψυκτικών μηχανών 1180 W |
| Δίσκος πάγου | δίσκος 198 κύβων πάγου |
| Διάσταση | 770*830*1720mm |
| Ονομασία προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1860*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Φανατικός ψύκτης ψυγείο οθόνης κατάστημα ευκολίας |
| Όγκος | Ψυγείο με γυάλινη πόρτα 600L |
| Μέγεθος προϊόντων | 680*690*1000mm |
|---|---|
| Παραγωγή πάγου | 128 εμπορικός κατασκευαστής κύβων πάγου κλ/24 ώρες |
| Αποθήκευση πάγου | 45kg |
| σύστημα ψύξης | Κύβος πάγου αερόψυξης που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Δύναμη | 650 W |