| Όνομα προϊόντων | πίνακας προετοιμασιών πιτσών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1365*700*980mm |
| Αριθμός πορτών | 3 PC |
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Τάση | 220~240V/50Hz~60Hz 110V/60Hz |
| Defrost Type | Automatic |
|---|---|
| Interior Light | Yes |
| Size | 1500*650*1200mm |
| Noise Level | 45dB |
| Cooling system | Air Cooling |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα 3 κάτω από τον αντίθετο ψυκτήρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Όγκος | 450 ~ 550L |
| Δύναμη | 350 ~ 400W |
| Διάσταση | 1800*800*800mm 2100*800*800mm |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα 2 κάτω από τον αντίθετο ψυκτήρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Όγκος | 250 ~ 450L |
| Δύναμη | 250 ~ 350W |
| Δροσίζοντας τύπος | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης πορτών γυαλιού 3 |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1710*720*2063mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Όγκος | 1500 λίτρα |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματος διανομέας χυμού |
|---|---|
| μέγεθος μηχανών | 490mm*460mm*700mm |
| Ικανότητα | 10L*3 |
| Δύναμη | 320W |
| Βάρος | 35 κιλά |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματος διανομέας χυμού |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών | 490*460*700mm |
| Ικανότητα | 10L*3 |
| δύναμη | 320w |
| Βάρος | 35kgs |
| Cooling System | Air Cooling Cube Ice Machine |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Weight | 400 Lbs |
| Certifications | ETL, NSF |
| Ice Production | 454kg/24hours |