| Όνομα προϊόντων | δοχείο ψύξης επίδειξης υπεραγορών πορτών γυαλιού 3 |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 1500L |
| Όνομα προϊόντων | εμπορικό ψυγείο πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος | 2500*700*2100mm |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 380V/50Hz |
| Όνομα προϊόντων | όρθιο ψυγείο επίδειξης 3 πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 650W |
| Όγκος | 1500L εμπορικός ψυκτήρας ψυγείων ανοξείδωτου |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | διπλό δευτερεύον ψυγείο επίδειξης πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | 2~ 10℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 1000L |
| Όνομα προϊόντων | δοχείο ψύξης επίδειξης πορτών γυαλιού 5 |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 3100*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | 2~ 10℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 2500L |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα γυαλιού προσιτότητα-στο δοχείο ψύξης και τον ψυκτήρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ ή -18~ -22℃ |
| Όγκος | Προσαρμοσμένος |
| Comprssor | Copeland/Bitzer |
| Μέγεθος προϊόντων | οποιεσδήποτε πόρτες μπορούν να κάνουν |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα ταλάντευσης γυαλιού 3 |
|---|---|
| Μέγεθος | 1800*700*2100mm |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*660*1200mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 400L ψυγείο αρτοποιείων |
| Δύναμη | 650W |
| Μέγεθος προϊόντων | 1000*700*2023mm |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Όγκος | ψυγείο επίδειξης καταστημάτων 800L Convienience |
| Δύναμη | 400W |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο πίσω ράβδου |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1350mm*535mm*830mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Όγκος | 330 Λ |