| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης πορτών γυαλιού 3 |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1710*720*2063mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 1500L |
| Μέγεθος προϊόντων | 900*520*835mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Όγκος | 208L |
| Δύναμη | 190W |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα ταλάντευσης γυαλιού 3 |
|---|---|
| Μέγεθος | 1800*700*2100mm |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης πορτών γυαλιού 3 |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1710*720*2063mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Όγκος | 1500 λίτρα |
| Όνομα προϊόντων | ενιαία όρθια πόρτα γυαλιού ψυγείων |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 260W |
| Όγκος | 500L |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | διπλός όρθιος ψυκτήρας πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Δύναμη | 800W |
| Όγκος | 1000L |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | διπλή πόρτα γυαλιού κάτω από τον αντίθετο ψυκτήρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Όγκος | 200 ~ 450L |
| Δύναμη | 250 ~ 350W |
| Τύπος πορτών | 2 PC της πόρτας γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα γυαλιού τρία κάτω από τον αντίθετο ψυκτήρα |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -18 ℃ |
| Όγκος | 450 ~ 550L |
| Δύναμη | 350 ~ 400W |
| Τύπος πορτών | 3 PC της πόρτας γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | όρθιο ψυγείο επίδειξης 3 πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 650W |
| Όγκος | 1500L εμπορικός ψυκτήρας ψυγείων ανοξείδωτου |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Ονομασία του προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1200*600*1980 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Φανατικός ψύκτης ψυγείο οθόνης κατάστημα ευκολίας |
| όγκος | Κρύστης με γυάλινη πόρτα 450L |