| Όνομα προϊόντων | εμπορικό ψυγείο πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος | 2500*700*2100mm |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 380V/50Hz |
| Όνομα προϊόντων | ενιαίο ψυγείο πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 585*605*1980mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 360L |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης πορτών γυαλιού τρία |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1880*720*2000mm |
| Θερμοκρασία | 2~ 10℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Όγκος | 1600L |
| Ονομασία του προϊόντος | 2 ψυγείο με γυάλινη πόρτα |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1200*600*1980 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | +2~ +10°C |
| Σύστημα ψύξης | Φανατικός ψύκτης ψυγείο οθόνης κατάστημα ευκολίας |
| όγκος | 1000L ψυγείο με γυάλινη πόρτα |
| Ονομασία προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1200*600*1980 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Φανατικός ψύκτης ψυγείο οθόνης κατάστημα ευκολίας |
| Όγκος | Ψυγείο με γυάλινη πόρτα 280L |
| Όνομα προϊόντων | δοχείο ψύξης επίδειξης υπεραγορών πορτών γυαλιού 3 |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 1500L |
| Ονομασία προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 600*600*1980 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Φανατικός ψύκτης ψυγείο οθόνης κατάστημα ευκολίας |
| Όγκος | Ψυγείο με γυάλινη πόρτα 280L |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο επίδειξης πορτών γυαλιού τρία |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1880*720*2000mm |
| Θερμοκρασία | 2~ 10℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 1600L |
| Όνομα προϊόντων | διπλό δευτερεύον ψυγείο επίδειξης πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | 2~ 10℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 1000L |
| Όνομα προϊόντων | δοχείο ψύξης επίδειξης πορτών γυαλιού 5 |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 3100*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | 2~ 10℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 2500L |